Hlavní strana link Úvod

Úvod

Po úspěšných realizacích Rodinného dne Prahy 7 v letech 2015 a 2016, které navštívilo každoročně okolo 5 000 návštěvníků, pokračujeme dalším ročníkem. Nabízíme již tradičně odpoledne nabité programem pro ty nejmenší až po seniory.

Prostor bude opět patřit živnostníkům, organizacím, obchodníkům a kulturním spolkům převážně z Prahy 7.

Program bude plný sportu, divadel, workshopů a dílen a nebude chybět program také na pódiu. Hlavním lákadlem bude koncert skupiny Beatles Revival, pro menší návštěvníky je připraven koncert skupiny Pískomil se vrací.

Program bude rozdělen do těchto oblastí: divadelní a kulturní organizace, sportovní a volnočasové organizace, charitativní organizace, živnostníci a podnikatelé, Složky IZS a podobné – MP, Policie ČR, Hasiči, ČČK atd. A samozřejmě zóna občerstvení.Jste živnostníkem či vlastníte firmu v Praze 7? Nabízíme vám možnost stát se součástí této celodenní akce. Za poplatek vám bude poskytnut prostor vč. technického zajištění prezentačního místa, kde budete moct představit a prodávat své výrobky, či různé služby a činnosti.

Máte-li zájem se Rodinného dne Prahy 7 na Výstavišti účastnit a prezentovat svou firmu či živnost, obraťte se prosím na paní Renatu Liškovou, projektovou manažerku, Rozvojové projekty Praha, a. s., tel. č.: 702 153 664, e-mail: renata.liskova@rprg.cz nejpozději do 31. března 2017.